Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği

Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği

İhsaniye Mahallesi İhsaniye Caddesi No 59/c Selçuklu, Konya
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği
Başkan Osman Demirci
İhsaniye Mahallesi İhsaniye Caddesi No 59/c
Selçuklu , Konya
İş Alanları

Basın Yayın Dernekleri

Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği, Dil, Din, Irk, Cinsiyet Gibi Hiçbir Ayrım Gözetmeden Yardıma Muhtaç İnsanların İhtiyaçlarını Karşılamak Ve Tüm Toplum Katmanlarında Yardımlaşma Ve Dayanışma Ruhunu Yaymak Amacıyla Kurulmuştur...

Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği Hakkında

"Çocuk Gülerse Dünya Güler"

1 Ocak 2016 yılında sadece çocuklara oyuncak dağıtmak amacıyla sosyal medyada küçük bir grup olarak başlayan Derneğimiz, daha sonra ihtiyaç sahibi ailelere Gıda, Kıyafet, ev eşyası, kira ve fatura yardımlarıyla büyüdü. 20 Kasım 2017  tarihinden itibaren Resmi kimliğine kavuşarak Dernek statüsü kazanmıştır.

Oyuncaksız Çocuklar İçin Derneği, dil, din, ırk, cinsiyet gibi hiçbir ayrım gözetmeden yardıma muhtaç insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve tüm toplum katmanlarında yardımlaşma ve dayanışma ruhunu yaymak amacıyla kurulmuştur.

“Dünya iyilikle güzelleşir”

Savaş, kıtlık ve doğal afet gibi durumlar nedeniyle dezavantajlı duruma düşen toplumsal grupların sosyo-ekonomik seviyesinin yükseltmek, insanlar arasında "iyilik köprülerini" kurmak ve insanlık onurunu koruyarak temel hak ve hürriyetlerin ihlal edilmemesi için gerekli tüm girişimlerde bulunmak derneğin amaçları arasındadır.

Derneğimiz, her yaştan ve her kesimden gönüllüler ile birlikte daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Yardımlaşma ve dayanışma kültürünü önemli kazanımlardan biri olarak gören Oyuncaksız Çocuklar İçin, ruhi ve dünyevi olarak tüm insanlığı faaliyet ve hizmet sahası olarak görmektedir.

Oyuncaksız Çocuklar İçin, iyilik ve paylaşma vizyonunun sosyal hayatın bizzat içinde ve fertlerin şuurunda yer bulması gerekliliği bilinciyle hareket etmektedir. Acil yardım kampanyalarının yanı sıra sürdürülebilir ve kalıcı çalışmalar organizasyonumuzun önceliğini oluşturmaktadır.

 

TANITIM VİDEOSU

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. Google Adwords Türkiye | 2019 / İletişim: 0544 436 80 11

Iyzico